Evlilik Falı

Evlilik Falı

evlilik fali 300x300 Evlilik FalıEVLİLİK FALI

EVLİLİK FALI SIRADAN BİR FAL ÇEŞİDİ Mİ?

Evlilik falı, fala meraklı olan kişilerden çok ihtiyaç sahibi olan kişiler tarafından bakılan ve baktırılan bir fal çeşidi olmaktadır. İlla ki yazıyı okuyan bazı kişiler bunun fal olduğunu ve sonuç olarak bir şey söyleyeceğini iddaa edecekler. Ancak bu kişiler büyük bir yanılgı içerisindeler. Çünkü bazı fal çeşitlerinin doğruluk payları çok ama çok büyük olmaktadır ki evlilik falı da bunlardan bir tanesidir. Evlilik falı da aşk falı gibi birçok yöntem ile bakılabilse de en iyi sonuç alınabilecek ve en güvenilir olacağı kaynak yıldıznamedir.

YILDIZNAME YORUMCULARI EVLİLİK FALI BAKABİLİRLER Mİ?

Kısa ve net bir cevap ile giriş yapmak gerekir ise hayır bakamazlar. Çünkü yıldızname ile evlilik falı arasında yorum farkı bulunmaktadır. Evlilik falında evliliğinize ve gelecekte yaşanacaklara konsantre olunur. Evlilik falı, evliliğin dışında hayatta ki önemli dönemeçler hakkında da haber verebilmektedir.

EVLİLİK FALININ TARİHİ

Yazının girişinde belirtmiş olduğum gibi evlilik falının birçok yöntemi bulunmaktadır. Eğer tarih ele alınacak olursa da insanoğlunun kendini tanıması ile fala olan ilgi başlamıştı. Çünkü insanlar yaratıldığından itibaren doğayı, kendisini ve daha birçok şeyi sorgulamaya ve cevap aramaya çalışmaktaydılar. Bunun yanında sorgulanmaması gereklerde sorgulandı. Bunun içinde o insanların kulağına şeytanın fısıldadığını söyleyebiliriz.

EVLİLİK FALI NE SÖYLER?

Evlilik falı ilk olarak sizin de bildiğiniz üzere evlenip evlenemeyeceğinizi, ne zaman evleneceğinizi, kimin ile evleneceğinizi, evliliğinizden çocuk sahibi olup olamayacağınızı, çocuğunuz olacak ise sağlıklı mı olacak ya da kaç evlilik yapacaksınız gibi soruların cevaplarını verebilmektedir. Zaman kavramı ise hiçbir falda olmamaktadır. Yani haftaya, ertesi gün olacak, evleneceksin gibi kesin terimler kullanılamaz. 3 vakte kadar da buradan gelmektedir. Bunun yanında belirgin olacak şekilde ay ve yıl verilebilmektedir.

Gelen Aramalar: trevlilik,evlilik fal,evlilik fal bak

“Evlilik Falı” üzerine 16 düşünce

  1. bu falı nasıl yaptırıyoruz normal bir falcılarda yaparlarmı? bizim orda bir kafe var oraya gidip sormayı dusunyorum

  2. sevgilimle 4 aydır beraberiz ama ben artık evlenmek istiyorum falcıya gitsem bana evlilik falıyla dogruları soyler mi acabaa?

  3. tuhaf geldi bana.evlilik hakkında gerçekten birşey söyleyebilen var mı acaba ? varsada nasıl baktırabiliriz ki bu fala ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>